در ادامه مطلب می توانید صفحات ابتدایی این پایان نامه را بخوانید


 

دانشگاه ازاد اسلامی

واحد تهران جنوب

دانشکده تحصیلات تکمیلی

سمینار برای دریافت درجه کارشناسی ارشد

مهندسی  برق – مخابرات

عنوان :

افزایش ظرفیت در سیستم های mimo

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :
(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)
چکیده :
سیستم های mimo که از جندین آنت در فرستنده و گیرنده بهره می گیرد ، یک تکنولوژی کلیدی جهت مواجه با افزایش تقاضا برای سستم های مخابراتی بی سیم با سرعت انتقال اطلاعات بالا می باشند هدف اصلی از این سمینار ،مطالعه ظرفیت در سیستم های mimo  با بهره گیری از مدل کانال های فضایی و هم چنیم مطالعه ظرفیت در کانال های رایلی هم بسته می باشد .
ما آغاز یم مدل برای پژوهش در سیستم های mimo  اظهار می کنیم . پس بحث ظرفیت در سیستم های mimo  با انتشار در مدل کانال های فضایی با فرض مدل کانال و هم چنین کانال های تک حلقه ای را مطالعه می کنیم . و با نتایج بدست آمده نشان می دهیم که ظرفیت در کانال های mimo  فشرده مطلوب تر می باشد اما در عین حال پیچیدگی های مربوط به خود را دارد . یکی از پیچیدگی ها اثر کوپلینگ متقابل می باشد .
در این سمینار کوشش می گردد اثر کوپلینگ متقابل بروی ظرفیت کانال های mimo با در نظر گرفتن فاصله عناصر آنتن مطالعه گردد و نشان خواهیم داد که کوپلینگ متقابل ظرفیت کانال های mimo با در نظر گرفتن فاصله عناصر آنت مطالعه گردد و نشان خواهیم داد که کوپلینک متقابل می تواند منجر به افزایش و کاهش ظرفیت در فواصل کم عناصر داخلی انت گردد . سپس به مطالعه ظرفبت در کانال های رایلی همبسته با در نظر گرفتن حالت های مختلف وجود csi در فرستنده خواهیم پرداخت و آخرین نتایج بدست امده در این زمینه را تا سال 2006 مطالعه خواهیم نمود .
مقدمه :
ظرفیت سیستم های mimo  موضوع اصلی تحقیقات بی سیم در دهه گذشته بوده می باشد .
هم فوسینی و هم تلاتر ، نشان داده اند که برای کانال های i.i.d  ظرفیت سیستم های mimo به صورت خطی با تعداد آنتن ، افزایش می یابد .
این نتیجه گیری می تواند به این شکل اظهار گردد که سیستم های mimo با بهره گیری از مزایای دایوریتی فضای کانال به وسیله انتقال دیتا به صورت ماترسی در امتدا بردرا کانال های بهره برداری مناسبی کرده می باشد یک چشم انداز مناسب از سیستم MIMO در آورده شده می باشد .
تعداد صفحه :88

قیمت: 14700 تومان

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   سمینار ارشد مهندسی برق الکترونیک: پنهان شکنی تصاویر با استفاده از شبکه های عصبی

***

—-

پشتیبانی سایت :       

****         serderehi@gmail.com

 

دسته‌ها: مهندسی برق

دیدگاهتان را بنویسید