دانشگاه آزاد اسلامی

واحد تهران جنوب

دانشکده تحصیلات تکمیلی

سمینار برای دریافت درجه کارشناسی ارشد“M.Sc” مهندسی برق گرایش کنترل

عنوان:

مطالعه تئوری فیلترهای تطبیقی غیرخطی

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :
(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)
چکیده:
مطالبی که می خوانید، سمیناری با عنوان مطالعه تئوری فیلترهای تطبیقی غیر خطی می باشد . آغاز در فصل دوم به مطالعه فیلترهای تطبیقی خطی می پردازیم که شامل ساختارها مانند ساختار FIR و IIR و کاربرها مانند کاربرد فیلتر تطبیقی در شناسایی سیستم، حذف نویز و غیره مورد مطالعه قرار می گیرند. سپس در فصل سوم به مطالعه فیلترهای تطبیقی غیرخطی می پردازیم. الگوریتم های برپایه گرادیان اظهار می شوند و سپس روش های خطی سازی سیستم های غیر خطی برای اعمال فیلتر مورد مطالعه قرار می گیرند. فیلتر سری ولترا و دو نمونه از الگوریتم های دستکاری شده ولترا یعنی الحاقی کامل و ولترای نیمه الحاقی اظهار می گردد. در ادامه به تبیین فیلترهای فضای حالت بازگشتی غیر خطی تطبیقی و محاسبات آن و روش های کاهش محاسبات گرادیان می پردازیم. پایداری و همگرایی فیلترهای غیرخطی را مورد مطالعه قرار داده و در ادامه فیلتر کالمن و سپس فیلتر کالمن توسعه یافته و UKF مورد مطالعه قرار می گیرد.
مقدمه:
فیلترهای ثابت معمولی که برای استخراج اطلاعات مورد بهره گیری قرار می گیرند دارای پارامترهای متغیر با زمان می باشد. پس اینگونه فیلترها برای سیستم هایی که پارامترهای متغیر با زمان دارند و یا اینکه متغیرهای حالت غیر خطی دارند ناکارآمد می باشند. از اینرو فیلترهای تطبیقی برای سیستم های متغیر با زمان با ساختار هایی نظیر FIR, IIR و با الگوریتم های تطبیقی مانند LMS, BNLMS,FRLS, RLS,NLMS.. مورد بهره گیری قرار می گیرند. فیلتر  معروف برای سیستم های غیر خطی، فیلتر سری ولترا می باشد.فیلتر معروف دیگری که برای سیستم های غیر خط مورد بهره گیری قرار می گیرد نوع خاصی از فیلتر کالمن می باشد که در این سمینار به تفضیل راج به آن ها بحث خواهد گردید.
تعداد صفحه :60
قیمت : 14700 تومان

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   پایان نامه کارشناسی ارشد رشته برق : بررسی روش های قرار گرفتن IPروی WDM
 

***

—-

پشتیبانی سایت :       

****         serderehi@gmail.com

دسته‌ها: مهندسی برق

دیدگاهتان را بنویسید