دانشگاه آزاد اسلامی

واحد تهران جنوب

دانشکده تحصیلات تکمیلی

سمینار برای دریافت درجه کارشناسی ارشد“M.Sc” مهندسی برق گرایش کنترل

عنوان:

BLUETOOTH و آینده آن در اتوماسیون صنعتی

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :
(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)
چکیده:
در این مقاله آغاز کوشش شده می باشد خواننده شناخت کافی از Bluetooth پیدا کند (حتی اگر زمینه قبلی نداشته باشد) سپس با در نظر داشتن موضوع مقاله شبکه های صنعیت و سیستم های بی سیم اجمالاً مطالعه شده می باشد. سپس بهره گیری از Bluetooth به گونه خاص در صنعت و اتوماسیون صنعتی با ذکر تازه های آن در سال 2003 آورده شده می باشد تا به خواننده دیدی داده گردد که در چه زمینه هایی می وشد در صنعت از Bluetooth بهره گیری نمود. سپس مقایسه اجمالی Bluetooth با چند تکنولوژی بی سیم دیگر انجام شده می باشد و در انتها پیش بینی هایی برای آینده اتوماسیون صنعتی Bluetooth، که برداشت نویسنده مقاله از گفته های متخصصان معروف اتوماسیون در دنیاست، آورده شده می باشد.
مقدمه:
تاریخچه Bluetooth:
استاندارد Bluetooth در سال 1994 به وسیله L.M.Ericson سوئدی اختراع شده.
این استاندارد به یاد بود Marald Blatand Bluetooth دوم پادشاه دانمارک 940-981 A.D و به خاطر موفقیت او در ایجاد اتحاد بین دانمارک و نروژ در زمان حکومتش به این نام خوانده گردید. زیرا که می گفتند همانطور که این پادشاه بین الملل مختلف اتحاد ایجاد نمود،
Bluetooth نیز ابزار با خصوصیات مختلف را به یکدیگر وصل می کند.
برای اولین بار در سال 1998 پنج شرکت بزرگ اریکسون ، آبی.بی.ام، اینتل، نوکیا و توشیبا گروهی را به نام SIG1 با هدف توسعه ارتباطات بی سیم رنج کوتاه و تعیین مشخصات آن تشکیل دادند. هم اکنون این گروه با بیش از 2000 عضو در سراسر دنیا فعالانه در حال توسعه می باشد.
تعداد صفحه :60
قیمت : 14700 تومان

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   سمینار ارشد برق الکترونیک: بررسی سیستم کنترلی TDC2000 و طراحی نرم افزار شبیه ساز آن

***

—-

پشتیبانی سایت :       

****         serderehi@gmail.com


دیدگاهتان را بنویسید