در ادامه مطلب می توانید صفحات ابتدایی این پایان نامه را بخوانید

 دانشگاه آزاد اسلامی

واحد تهران جنوب

دانشکده تحصیلات تکمیلی

سمینار برای دریافت درجه کارشناسی ارشد

مهندسی برق – مخابرات

عنوان:

کدهای کنترل خطا در سیستم های مخابراتی

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :
(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)

 

چکیده:
در این سمینار کدهای کنترل خطای بلوکی خطی و گردشی مورد مطالعه قرار گرفته اند. در این راستا در فصل اول به اظهار اصول و کلیات سیستم های مخابراتی به همراه مبانی مورد نیاز کار با کدهای کنترل خطا پرداخته شده می باشد. در این فصل انواع خطاها در سیستم های مخابراتی شامل خطاهای تصادفی و قطاری، روش های کنترل خطا شامل روش های تشخیص خطا شامل روش های تشخیص خطا و تصحیح خطا و مفاهیم پایه در مطالعه سیستم های مخابراتی و کدهای منبع و کانال مورد بحث قرار گرفته اند، پس از اظهار این مبانی، در فصل دوم میدان های گالوا به عنوان یکی از مفاهیم بسیار مهم در کار با کدکننده های کنترل خطای باینری و غیر باینری مطرح شده و مورد مطالعه قرار گرفته اند. در فصل سوم با عنوان کدهای کنترل خطای بلوکی خطی، به توصیف این گونه کدها پرداخته شده می باشد. در ابتدای این فصل ارتباط میان قدرت تشخیص و تصحیح خطای کد کنترل خطای خطی با حداقل فاصله همینگ میان کلمات کد اظهار و اثبات شده می باشد. در ادامه فصل، کدهای بلوکی خطی و کدهای همینگ به عنوان دسته ای خاص از کدهای بلوکی خطی با قابلیت ساخت آسان مورد بحث قرار گرفته اند. همچنین در این بخش معیار singleton که معیاری برای تعیین حداکثر قدرت کد بلوکی در تشخیص یا تصحیح خطاست اظهار شده و نیز روشی برای توسعه این کد کننده ها و افزایش قدرت تصحیح و تشخیص آنها مطرح گردیده می باشد. در ادامه این بخش چگونگی دیکد کردن کدهای بلوکی توصیف شده می باشد. در فصل چهارم، کدهای کنترل خطای گردشی به عنوان دسته ای خاص از کدهای کنترل خطای بلوکی خطی مورد بحث قرار گرفته اند. در این فصل پس از معرفی این نوع سیستم کدینگ کدهای BCH به عنوان دسته ای خاص از کدهای گردشی با قابلیت ساخت بالا و کارایی مناسب توصیف شده اند.
مقدمه:
وجود نویز در بخش های مختلف سیستم های مخابراتی، بروز خطا در این سیستم ها را به امری اجتناب ناپذیر بدل کرده می باشد. از طرفی نیاز به مخابرات قابل اعتماد راه حل کدینگ کانال یا کدینگ کنترل خطا را در طراحی سیستم های مخابراتی باعث شده می باشد. در سیستم های عملی این متدهای کدینگ نه تنها بایستی دارای توانایی نسبتا خوبی در ارتباط با تصحیح خطاهای ایجاد شده توسط کانال باشند بلکه بایستی قابل پیاده سازی توسط سیستم های دیجیتال نیز باشند. در این سمینار به معرفی و توصیف کدهای کنترل خطای بلوکی خطی پرداخته شده می باشد. این نوع کد، به دو دسته کدهای بلوکی خطی و کدهای گردشی که دسته ای خاص از کدهای بلوکی خطی هستند تقسیم بندی می شوند. در این سمینار دو نوع کد کنترل خطای بلوکی خطی و کد کنترل خطای گردشی معرفی و توصیف شده اند.
تعداد صفحات: 64
قیمت: 14700 تومان

 
***

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   دانلود پایان نامه:تاثیر شیارهای استاتور و روتور بر پارامترهای الکتریکی ماشین (با اعمال خطای سیم پیچ سه فاز)

—-

پشتیبانی سایت :       

****         serderehi@gmail.com

دسته‌ها: مهندسی برق

دیدگاهتان را بنویسید