طرح تعالی

طرح تعالی مدارس متوسطه

طرح تعالی مدارس متوسطه کمک بسیار زیادی به رسیدن به اهداف آموزشی و پرورشی مدیران این مقطع نمود. در واقع مدیران مدارس متوسطه به دلیل پیش بینی کلیه فعالیت ها و چشم انداز های موجود و اختصاص امتیاز به هر یک از محور ها در فرم خام طرح تعالی خود را ملزم به رعایت تک تک بند ها می نمایند. با رعایت همه جانبه و تنظیم و اجرای تمام و کمال طرح تعالی در مدارس متوسطه علاوه بر کب نمره و امتیاز کامل ارزشیابی دانش آموزان نیز از سطح علمی و آموزشی و همچنین تربیتی و پرورشی بالاتری برخوردار خواهند بود.

طرح تعالی در آموزش و پرورش

طرح تعالی در آموزش و پرورش از مهمترین طرح هایی می باشد که در سال های اخیر به مدیران ابلاغ گردیده می باشد. در مدارس متوسطه علاوه بر مدیران معاونین و سایر پست های سازمانی نیز ملزم به برنامه ریزی و تدوین برنامه اقدام بر اساس طرح تعالی هستند. مانند پست های سازمانی که برنامه سالانه خود را بر اساس طرح تعالی تنظیم می نمایند، معاون آموزشی، معاون پرورشی، معاون اجرایی ، معاون عمومی و آموزگاران هستند.

طرح تعالی در سامانه همگام

ثبت طرح تعالی متوسطه در سامانه همگام یکی از دستورالعمل های الزام اور به مدیران مدارس بود. مدیران مدارس متوسطه اعم از عدی و دولتی ، هیئت امنایی، غیر انتفاعی و… بایستی طرح تعالی خود را در سامانه ثبت نموده و از مزایای ثبت در سامانه همگام بهره گیری نمایند. هدف از انجام این کار و ابلاغ این دستورالعمل فعال کردن هر چه بیشتر مدیران و تسریع در نگارش و تدوین طرح تعالی توسط آنها می باشد.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   دانلود پایان نامه رشته حقوق:بررسی تخفیف مجازات در قانون مجازات اسلامی ( مصوب 1392)

طرح تعالی 98-97

در سال تحصیلی اخیر نیز بخشنامه طرح تعالی همانند سال ها و ادوار گذشته می باشد.در واقع طرح تعالی 98-97 غیر از در چند مورد و محور جزئی تفاوت چندانی با طرح تعالی سال گذشته ندارد.بنا بر این شایسته می باشد مدیران و معاونین محترم هر چه سریعتر به تنظیم و تدوین برنامه تعالی مدیریت کیفیت مدار خود اقدام نموده و آن را در سامانه همگام ثبت نمایند. بدیهی می باشد اقدامات سریعتر و با کیفیت تر مدیران مدارس می تواند طریقه رو به رشدی در رسیدن به اهداف آموزشی و پرورشی واحد آموزشی شان در راستای سند تحول بنیادین باشد.

دانلود کاملترین نمونه های طرح تعالی

در ارتباط با آن چیز که اظهار گردید سایت برنامه دانلود نمونه های کاملی از طرح تعالی مدارس متوسطه را تنظیم و تدوین نموده می باشد و جهت بهره گیری عزیزان در سایت بار گزاری نموده می باشد. مدیران و معاونین محترم می توانند جهت بهره گیری و بهره مندی از این طرح ها به سایت برنامه دانلود مراجعه نمایند.

برای دانلود کاملترین نمونه های طرح تعالی مدارس متوسطه روی لینک زیرکلیک کنید

http://barnamedownload.com/downloads/77/

برچسب

طرح تعالی چیست,طرح تعالی مدرسه,طرح تعالی مدارس ابتدایی,طرح تعالی مدیریت هنرستان,طرح تعالی سازمانی,طرح تعالی متوسطه اول,طرح تعالی مدیریت متوسطه اول,طرح تعالی بسیج,طرح تعالی مدرسه چیست,طرح تعالی مدیریت مدرسه متوسطه دوم,طرح تعالی مدیریت مدرسه ابتدایی,طرح تعالی متوسطه دوم,طرح تعالی مدیریت مدرسه pdf,طرح تعالی در همگام,طرح تعالی مدیریت مدرسه متوسطه اول,طرح تعالی مدیریت مدارس متوسطه اول,طرح تعالی مدارس متوسطه اول,طرح تعالی مدیریت آموزشگاهی,طرح تعالی هنرستان,طرح تعالی در سایت همگام