متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری

با عنوان : مطالعه کفایت محتوای اطلاعاتی گزارش های مالی میان دوره ای برمبنای استاندارد حسابداری شماره 22

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه الزهرا

دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی

پایان نامه درجه کارشناسی رشته حسابداری

عنوان :

مطالعه کفایت محتوای اطلاعاتی گزارش های مالی میان دوره ای برمبنای استاندارد حسابداری شماره22 در جهت تاثیر بر تصمیم گیری های بهره گیری کنندگان

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :
(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)
چکیده :
حسابداری یک سیستم اطلاعاتی می باشد این سیستم به عنوان مهمترین زیر محموعه سیستم های اطلاعاتی مدیریت وظیفه تبدیل داده های مال به اطلاعات مالی را به عهده دارد . گزارش های مالی از مهمترین فرآورده های سیستم اطلاعاتی حسابداری می باشد که د رچارچوب های مشخص به گروههاب مختلفی از بهره گیری کنندگان درون سازمانی و برون سازمانی ارائه می گردد . اما این گزارش ها می تواند به صورت سالیانه یا میان دوره ای منتشر و در اختیار بهره گیری کنندگان قرار گیرد . یکی از مشکلاتی که افراد درون سازمانی و برون سازمانی همواره با آن مواجهند ، ارزیابی به موقع وضعیت مالی و نتایج عملیات بنگاه اقتصادی می باشد پس بنگاه های اقتصادی بایستی فعالیت های مالی را برای دوره های زمانی کمتر از یک سال گزارش کنند که این مستلزم انتشار گزارش های مالی میان دوره ای می باشد .
هدف اصلی این پژوهش مطالعه کفایت محتوای اطلاعاتی گزارش های مالی دوره ای تهیه شده براساس استاندارد حسابداری شماره 22 با عنوان گزارش های مالی میان دوره ای در جهت تاثیر بر تصمیم گیری های بهره گیری کنندگان م یباشد . از این رو آغاز با بهره گیری از ادبیات و استاندارد های حسابداری و با صلاح دید اساتید محترم راهنما و مشاور پژوهش مفاهیم پایه ای استاندارد های مرتبط و مولفه های تصمیم گیری شناسایی گردید.
تعداد صفحه :173
قیمت : شش هزار تومان

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   پایان نامه ارشد تربیت بدنی گرایش مدیریت و برنامه ریزی ورزشی: مقایسه وضعیت استخرهای سرپوشیده استان گیلان با استانداردهای ملی و بین المللی

***

—-

پشتیبانی سایت :               [email protected]

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

***  **** ***

دسته‌ها: رشته حسابداری

دیدگاهتان را بنویسید