متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری

با عنوان : مطالعه محتوای اطلاعاتی مخارج سرمایه ای در شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه تهران

دانشکده مدیریت

پایان نامه جهت دریافت درجه کارشناسی ارشد رشته حسابداری

موضوع :

 مطالعه محتوای اطلاعاتی مخارج سرمایه ای در شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :
(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)
چکیده :
افشا حسابداری در مورد سود و ارزش دفتری اطلاعاتی را در اختیار بهره گیری کنندگان صورتهای مالی قرار می دهد . سرمایه گذاری در دارائیهای ثابت با هدف تولید سود در دوره های آتی انجام می گردد. در یک بازار کارا ، ارزش حال تغییراتی که در سود پیش بینی شده از چنین سرمایه گذاری هایی ایجاد می گردد در تغییرات در قیمت اوراق بهادار در دوره ای که این مخارج توسط شرکت انجام می گردد دیده می گردد . مخارج سرمایه ای برای موفقیت شرکتها با ارزش و مهم می باشد . زیرا وسعت و اندازه این مخارج بیانگر آینده و وضعیت شرکت می باشد و تصمیماتی که در مورد این سرمایه گذاری ها اتخاذ می گردد بیانگر موقعیت و وضعیت شرکتها می باشد ، زیرا که اگر یک شرکت به اندازه کافی در طرحهای جدید سرمایه گذاری نکند در مرز ورشکستگی قرار خواهد گرفت. این تصمیمات عبارت هستند از اختصاص منابع مالی شرکت به پروژه های مخصوص زیرا تحصیل ، نگهداری و یا کنار گذاری یک دارائی سرمایه ای که برای شرکت حیاتی می باشد جهت دستیابی به اهداف کلی شرکت. از آنجا که مدلهای حسابداری و مالی پیش بینی می کند که سرمایه گذاری هایی زیرا مخارج سرمایه ای اطلاعاتی در باره سودهای آتی فراهم می کند که از طریق سود جاری نمی توان به این اطلاعات دست پیدا نمود و با در نظر داشتن اهمیت اطلاعاتی که سودهای آتی و اندازه فروش برای سرمایه گذاران و مدیران فراهم می کند اهمیت ارتباط این متغیرها با مخارج سرمایه ای روشن می گردد.
مقدمه :
رشد و شکوفایی اقتصاد هر کشور به سرمایه گذاری و برنامه ریزی مناسب بستگی دارد هدایت جریانات پولی و وجوه سرگردان به جانب کارهای تولیدی باعث رشد اقتصادی افزایش تولید ناخالصی ملی ، ایجاد اشتغال ، افزایش درآمد سرانه و نهایت رفاه عمومی خواهد گردید . سرمایه گذاری عبارتند از تخصیص منابع پولی به دارایی واقعی یا مالی مشمول بازده مناسب با ریسک مورد انتظار .
تعداد صفحه :158
قیمت : شش هزار تومان

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   پایان نامه کارشناسی ارشد رشته حسابداری : بکارگیری سیستم هزینه یابی بر مبنایABC در شرکت نفت فلات قاره

***

—-

پشتیبانی سایت :               serderehi@gmail.com

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

***  **** ***

دسته‌ها: رشته حسابداری

دیدگاهتان را بنویسید