متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت 

با عنوان : مطالعه ارتباط بین رهبری تحول آفرین و رضایت شغلی کارکنان بانک ملت

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه آزاد اسلامی 

رشته مدیریت 

عنوان :

مطالعه ارتباط بین رهبری تحول آفرین و رضایت شغلی کارکنان بانک ملت

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)

چکیده :

در سازمان های پولی و مالی ازجمله بانک ها ساختار تامین سرمایه اکثرا مبتنی بر مشتریان سپرده گذار می باشد پس جذب و حفظ این نوع مشتریان از طریق جلب رضایت آنها از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد . از طرفی عملکرد و چگونگی ارائه خدمات توسط کارکنان بانک ها ، همواره به عنوان مهمترین معیار برای انتخاب بانک عامل برای انجام فعالیت های پولی و مالی توسط مشتریان مورد توجه قرار گرفته می باشد .
از طرف دیگر عملکرد و کیفیت ارائه خدمات توسط کارکنان بانک بستگی به اندازه خشنودی آنها از کار خود و رضایت شغلی آنها دارد . همچنین سبک و روش رهبری و مدیریت در بانک یکی از عوامل تاثیر گذار بر تلقی کارکنان از محیط کار و خشنودی آنها از کار در بانک می باشد . رهبری تحول گرا به عنوان یکی از پارادایم های رهبری جهت ارتقای عملکرد سازمان در محیط متلاطم امروزی با قابلیت برانگیختن کارکنان و ارتقای سطح عملکرد انان از طریق افزایش سطح رضایت و خشنودی آنها از شغلشان کوشش در پیش بینی تغییرات محیطی دارد . رهبران تحول آفرین تصویری از یک چشم انداز آینده روشن و مورد نیاز را می سازند .

براین اساس و با هدف ارتقا سطح رضایت کارکنان در این پژوهش کوشش شده می باشد ارتباط رهبری تحول آفرین با رضایت شغلی کارکنان بانک ملت استان کردستان مورد مطالعه قرار گیرد . در این پژوهش که از نظر هدف کاربردی و از نظر روش توصیفی از نوع همبستگی می باشد برای مطالعه سبک رهبری تحول آفرین پرسشنامه بس ، و برای ارزیابی اندازه رضایت شغلی پرسشنامه مینوسوتا در بین تمام 290 کارمند بانک ملت توزیع گردیده و پس از جمع آوری پرسشنامه ها و تجزیه و تحلیل داده ها وجود ارتباط بین سبک رهبری تحول افرین و رضایت شغلی کارمندان بانک ملت استان کردستان تایید گردید .

تعداد صفحه :124

قیمت : شش هزار تومان

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   پایان نامه تاثیر میزان کاربرد فناوری اطلاعات در موفقیت بازاریابی صنایع کوچک و چالشهای آن مورد مطالعه:شهرک صنعتی شهرستان  دورود

***

—-

پشتیبانی سایت :               [email protected]

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

***  **** ***


دیدگاهتان را بنویسید